Targus ASM136MBAGL filtre anti-reflets pour écran et filtre de confidentialité 34,5 cm (13.6") - Image 1
Targus ASM136MBAGL filtre anti-reflets pour écran et filtre de confidentialité 34,5 cm (13.6") - Image 2
Targus ASM136MBAGL display privacy filter 34.5 cm (13.6")
Regular price
Sale price
Regular price
Brand:Targus
Product name:ASM136MBAGL
Product code:ASM136MBAGL
EAN/UPC: 5051794042719
  • Protect your on-screen data, Privacy Screens block angled viewing from prying eyes
Description
Easy On, Easy Off
30° Viewing Angle
Reduced Glare, Even in Bright Rooms
Suited for Workplace or Personal Use
Blue Light Filtering
Specs
Design
Maximum screen size
The maximum screen size which can be used with this product.
34.5 cm (13.6")
Product colour
The colour e.g. red, blue, green, black, white.
Transparent
Features
Privacy filtering orientation
Landscape & portrait
Brand compatibility
What other brands this brand can be used with.
Apple
Compatibility
The other products, software and hardware this product can be used with.
M2 MacBook Air
Weight & dimensions
Width
The measurement or extent of something from side to side.
444 mm
Height
The measurement of the product from head to foot or from base to top.
308 mm
Depth
The distance from the front to the back of something.
3 mm